Amix Anabolic Monster Beef 90% 2200 g

Anabolic Monster Beef Protein Doplněk stravy.Se sladidly. Příchutě: čokoláda, jahoda-banán, vanilka s limetkou, lesní plody. Tento produkt z 90% tvoří enzymaticky...
1 206 Kč

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 146 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 612 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč98 % • 4 247 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč98 % • 87 803 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč95 % • 243 047 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variantDárek% Slevový kód60 Kč58 % • 40 recenzíDalší informace

• Celkem dobře se míchá
    • Opravdu je znát změna ve svalech
    • Zasytí
    • Žádné

Bezlaktózových produktů moc není, takže po hledání a váhání, jsem nakonec šel do hovězího proteinu a udělal jsem dobře. Velmi dobře ho snáším, má opravdu skvělou chuť ( lesní plody), je trochu víc prašný, ale mě osobně to nevadí. Co se týče složení, je opravdu nabušený. Už po týdnu je cítit změna, únava je pryč ( zlepšení libida ) a postava se začíná formovat. Samozřejmě musíte cvičit ;-D . Opravdu mohu doporučit, protože já už hledat jiný nebudu.

• dobrá rozpustnost, netvoří hrudky,
    • hodně práší

Jeden z lepších proteinů, které jsem vyzkoušel. Výborný pro lidi trpící intolerancí laktózy.

2200 g
Typ
hovězí
Forma
práškové

Anabolic Monster Beef Protein

Doplněk stravy.Se sladidly.

Příchutě: čokoláda, jahoda-banán, vanilka s limetkou, lesní plody.

Tento produkt z 90% tvoří enzymaticky hydrolyzovaná (předtrávená) hovězí bílkovina, která je jedním z nejkvalitnějších zdrojů bílkovin na trhu. Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty.

Výhody:

• vynikající nutriční hodnoty
  • zanedbatelné množství tuků a sacharidů
  • doslazeno sukralózou Splenda®
  • dokonalá rozpustnost
  • neobsahuje Aspartam
  • bez laktózy

Složení ve 100 g: hydrolyzovaný hovězí proteinový isolát, kreatin monohydrát 7600 mg, (pro příchuť čokoláda /chocolate/ - kakaový prášek), L-Arginin HCL 1000 mg, fosforečnan vápenatý (vápník, fosfor), Arginin Alfa Ketoglutarát 600 mg, zahušťovadla: hydrolyzovaný kolagen, xantanová a guarová guma; aroma, Beta- Alanin (CarnoSyn ®) 300 mg, L-Citrulin báze 225 mg, Tryptofan 225 mg, fosforečnan draselný (draslík, fosfor), fosforečnan sodný (sodík, fosfor), emulgátor: sójový lecitin, barvivo: (pro příchuť jahoda-banán /strawberry-banana/ a lesní plody /forest fruits/ – extrakt z červené řepy), sladidla: sukralosa (Splenda ®) a acesulfam-K

Doporučené dávkování: Rozmíchejte 1 odměrku (33 g) Amix™ Monster Beef Protein v 200-250 ml studené vody nebo nízkotučném mléce. Užívejte 33 g - 132 g (1-4 odměrky) denně, v závislosti na denní potřebě bílkovin.

Průměrné výživové hodnoty ve 100 g:
Hodnoty minerálů ve 100 g:
Vápník  140 mg (17,5 %*)
Fosfor 244 mg (35 %*)
Draslík 363 mg (18,1 %*)

*RHP - Referenční hodnota příjmu ** sůl je v potravině obsažena výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku

Doporučená dávka: 1 odměrka (33g)             Počet dávek v balení: 30
Sodík 220 mg **
Hodnoty ve 100g produktu   **
Creatin Monohydrat 7 600 mg
Amix™ Nitro Shot Complex 2 125 mg
L-Arginin HCL, L-Arginin Alpha-Ketoglutarate, L-Citrulin Malat, Beta–Alanin (CarnoSyn®)
Amix™ PhosphoMatrix 1 200 mg **

Isoleucin*† 1800 mg Valin*† 3 000 mg
Leucin*† 3 800 mg Hydroxyprolin 9 900 mg
Lysin* 3 900 mg  Ornithin  200 mg
* Esenciální aminokyseliny  † Větvené aminokyseliny

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Tento produkt byl vyroben v zařízení, které zpracovává výrobky obsahující mléko, vejce, sóju a korýše.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant59 Kč97 % • 13 791 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč98 % • 4 247 recenzíDalší informace

• Zasytí
    • Žádné

• dobrá rozpustnost, netvoří hrudky,
    • hodně práší

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant49 Kč98 % • 4 247 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v PT Servis

Používám už delší dobu a jsem spokojen. Myslím, že plní to, co je deklarováno.

• , zakoupeno v GymBeam

• Banán-jahoda mi bohužel nesedl a chutná jak žvýkačka
  • , zakoupeno v GymBeam

Skvely protein, vyvazeny zlozenim a zaroven velmi chutny.

AMIX Nutrition (značka)

děkujeme za pozitivní hodnocení a zakoupení našeho produktu.

• Dobře rozmíchatelný
    • Dobrá chuť
    • Pocit nasycení

Měl jsem víc příchutí ale za mě je čokoládový nejlepší.

AMIX Nutrition (značka)

děkujeme za zakoupení našeho produktu a pozitivní hodnocení. Příchuť čokoláda patří u tohoto proteinu mezi nejprodávanější.

www.amix-nutrition.cz

• Milan Šádek IFBB Pro představuje proteiny z nabídky Amix™ Nutrition. Kompletní nabídku najdete na www.amix-nutrition.cz

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v GymBeam

nevim presne proc, ale neni mi z tohoto proteinu dobre, je mi po nem tak zvlastne nevolno, zpocatku jsem myslel, ze je to protoze ho uzivam soucasne s kreatinem a jelikoz tento protein uz v sobe kreatin ma, tak jsem si myslel, ze uz je toho kreatinu moc a uzivanim vysokeho mnozstvi kreatinu muze mit za nasladek nevolnost, ale i kdyz jsem tento protein bral samostatne bez kreatinu, tak nevolnost vytrvala, nevim co mi v tomto proteinu vadi, ale nedoporucuji

AMIX Nutrition (značka)

děkujeme za zakoupení našeho produktu. S touto reakcí jsme se ještě nesetkali. Tento protein je všeobecně pozitivně hodnocen co se týče chuti, stravitelnosti i rozpustnosti. Jedná se o prémiový hovězí hydrolyzát (předtrávený protein). V případě trvajících potíží se neváhejte obrátit přímo na nás.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Vše co má mít a co od něj čekám.

AMIX Nutrition (značka)

děkujeme za zakoupení našeho produktu a pozitivní hodnocení.