Iswari Bio Super Vegan Protein 70 250 g

BALENÍ 250 g (sypký prášek) JAK POUŽÍVAT Přidávejte do koktejlů, ovocných a zeleninových šťáv, smoothies, zmrzliny, apod. POPIS Díky SPECIÁLNÍ RECEPTUŘE jsou tyto proteiny...
Doporučená nabídka AlfaFIT

250 g
Typ
rýžové
Forma
práškové

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• MAX obsah bílkovin

Proteinový prášek s nej obsahem bílkovin na trhu.

Protože doplnění bílkovin ráno a vědec je třeba.

• , zakoupeno v awashop.cz

• Vyhovuje mi více než syrovátkový protein
    • Není přeslazený jako jiné proteiny
    • Chuť není pro každého.

Osobně mi tento protein velmi vyhovuje. Přijde mi lépe stravitelný než syorovátkový protein.

Kdo zná ale klasické proteiny, tak upozorňuji, že tento není ochucený. Vůně a asi i chuť tak připomíná spíše krmení pro koně :-). Mě to tak osobně vyhovuje, protože si ho přidávám jen v menším množství do ostatních věcí a nechci tam mít další sladidla, ochucovadla a podobně. Ale, kdo ho hodlá pít jen tak samostatný, tomu doporučuji koupit si raději nejprve menší balení a vyzkoušet, jestli to zvládne (nechutná špatně, jen je to trochu nezvyk).

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

To, že není dobrý mi vůbec nevadí, ale vadí mi, že je nahořklý budu reklamovat

250 g
Typ
rýžové
Forma
práškové

BALENÍ 250 g (sypký prášek)

JAK POUŽÍVAT

POPIS

Díky SPECIÁLNÍ RECEPTUŘE jsou tyto proteiny zastoupeny V

IDEÁLNÍM POMĚRU S OHLEDEM NA MNOŽSTVÍ JEDNOTLIVÝCH

ESENCIÁLNÍCH AMINOKYSELIN. Jedná se o KOMPLETNÍ PROTEIN, jelikož obsahuje všechny nezbytné aminokyseliny, a zároveň je dodává v poměru, který odpovídá potřebám lidského těla.

UPOZORNĚNÍ

Zpracovávejte při teplotách do 42 °C.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 7 552 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 107 937 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• MAX obsah bílkovin

Proteinový prášek s nej obsahem bílkovin na trhu.

Protože doplnění bílkovin ráno a vědec je třeba.

• , zakoupeno v awashop.cz

• Vyhovuje mi více než syrovátkový protein
    • Není přeslazený jako jiné proteiny
    • Chuť není pro každého.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

To, že není dobrý mi vůbec nevadí, ale vadí mi, že je nahořklý budu reklamovat

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 7 552 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Grizly

Není moc chutný, ale určitě zdravý!

• V koktejlu s přidáním cukru se dá na to zvyknou
    • Celkem dost drahý
    • Divná chuť asi jen pro přírodňáky

Byl jsem zaskočený z chuťi, chtěl jsem změnit na přírodní ale zustanu radši u syrovátky