Lion Nutrition 100% Whey protein 1000 g

CFM

• výborná chuť
    • dobrá cena

• odměrka v balení a znovu uzavíratelný obal
    • Divná příchuť a vůně. Trochu se to podobá vanilce, ale žádná sláva.

Znovu bych si tuto příchuť nekoupila.

• , zakoupeno v 3fsport.cz

Mám vanilku a je velmi chutná. Objednala jsem si ke svému cvičebnímu programu :)

1000 g
Forma
práškové
CFM

Unikátní spojení vysoce kvalitních bílkovin ze dvou zdrojů - bílkovin WPC a WPI. V tomto syrovátkovém proteinu jsou díky tomu obsaženy všechny druhy aminokyselin. Dále je velmi bohatým zdrojem BCAA (aminokyseliny s rozvětveným řetězcem - esenciální aminokyseliny). Ty mají důležitou roli pro aktivní sportovce. Jsou to aminokyseliny, které ochraňují svalovou hmotu před poškozením při zvýšené fyzické námaze. Také snižují dobu regenerace. 100% Whey protein byl vyvinut sportovci, jde o ověřený sportovní suplement s obsahem jedinečných zdrojů syrovátkové bílkoviny. Ta se vyznačuje mnoha pozitivními efekty - čistota, vysoká kvalita, dobrá vstřebatelnost). Tento přípravek obsahuje 78% kvalitních bílkovin WPI (syrovátkový izolát) a WPC (syrovátkový koncentrát).

Jeho kvalita je dána technologií výroby CFM (CrosFlowMicrofiltration), při níž jsou zachovány všechny důležité části bílkoviny. Výrobek pak obsahuje komplexní a vysoký zdroj aminokyselin (esenciálních i neesenciálních).

Aminokyseliny podporují budování svalové hmoty a její následnou ochranu při zátěži.

Neobsahuje aspartam.

Obsah balení: 1000 gramů (33 dávek)

Nutriční hodnoty 1 dávka (30g) obsahuje:

• Energetická hodnota 483,6 kJ / 115,5 kcal
  • Bílkoviny 23,5 g
  • Sacharidy 2,9 g
  • Tuky 1,1 g
  • Vláknina 0,3 g

Složení syrovátkový proteinový izolát – WPI, syrovátkový proteinový koncentrát – WPC, hydrolyzát kolagenu, sacharóza, xantanová guma, aroma (vanilkové, čokoládové, jahodové, banánové), přírodní barviva dle příchutě (karamelový prášek, kakaový prášek, červená řepa, kurkumin), náhradní sladidla: sukralóza, acesulfam K.

Doporučené dávkování

Dávkování dle potřeby 2-3 dávky denně (1dávka = 30g rozmíchat ve 250 ml vody).

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Upozornění pro fenylketonuriky: obsahuje zdroj fenylalaninu. Obsahuje laktózu, mléčné bílkoviny a stopové množství lepku.

2zákazníci nedoporučují produkt

• výborná chuť
    • dobrá cena

• odměrka v balení a znovu uzavíratelný obal
    • Divná příchuť a vůně. Trochu se to podobá vanilce, ale žádná sláva.

Znovu bych si tuto příchuť nekoupila.

• - nepraši
    • -rozpustnost
    • - chuť hrozně chemicka, nechutna mi (vanilka)

Za ty peníze jsem ocekavala něco chutnejsiho.

• Nepráší
    • výborná rozpustnost
    • Chuť nic moc (jahoda)

Měl jsem kilovej, za dobu užívání jsem změnu nezaznamenal, ale možná to bylo tím že jsem ho začal používat hned po dobrání kvalitního proteinu od USN. Tak aspoň že neprášil a ne*ral jsem po něm :-)

Splnilo se mé očekávání.

• , zakoupeno v 3fsport.cz

• Výborná rozpustnost. Výborná chuť. Obsahuje odměrku :-)

Doporučuji :-)

• chuťově výborný