My Identity GOLD 100% Whey protein 1000 g

Typ
syrovátkové
Forma
práškové

My Identity 100% Whey Protein Powder - syrovátkový koncentrát prvotřídní kvality 100 % Whey Protein Powder je prvotřídní syrovátkový koncentrát s vysokou biologickou hodnotou, zpracovaný přirozenou ultrafiltrací, bez dalších příměsí. Protein vyniká mimořádnou kvalitou, vysokým obsahem větvených aminokyselin BCAA a l-glutaminu a snadnou a rychlou stravitelností. Neobsahuje aspartam, je slazen sukralózou a má nízký obsah cukru. Produkt je dostupný v několika lahodných příchutích a je vhodný pro doplnění potřebné dávky bílkovin kdykoliv během dne. My Identity 100 % Whey Protein Powder v bodech: syrovátkový proteinový koncentrát přispívá k budování a udržení svalové hmoty neobsahuje aspartam nízký obsah cukru snadná a rychlá stravitelnost

• , zakoupeno v Dafit.cz

skvělá chuť, super cena