Natural Nutrition BIO Rice Protein 1000 g

práškové

• svaly po něm rostou

bez laktozy přírodní protein, dobrá skladba aminokyselin

• Přírodní protein bez jakýchkoliv přídavků

Super produkt - chuť dobrá, hodí se do jogurtů, kaší apod. Skvěle zahušťuje:)

1000 g
Typ
rýžové
Forma
práškové

BIO rýžový protein

Rýžový protein je ideální jako doplňkový zdroj bílkovin. Je vhodnou alternativou sójovým a syrovátkovým proteinovým doplňkem.

Produkt má slovenský bio certifikát SK-BIO-003

Nutriční hodnoty ve 100g: Energie 1640kJ / 388kcal, Bílkoviny 68,1g, Sacharidy 16,5g, Tuky 4,7g

Aminokyselinový profil % obsah aminokyselin ve 100g bílkovin

Treonin 3.80

Tryptofan 1.10

Tyrosin 4.90

Valin 5.20

• Upozornění: Přípravek není vhodný pro osoby do 15 let, těhotné a kojící ženy. Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření při teplotách 4-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.
  • Vhodné jako doplňkový zdroj bílkovin. Běžná jednorázová denní dávka představuje 40g. Doporučenou dávku rozmíchejte v přibližně 3dcl vody. Země původu: Pákistán

• Top zalezitost
    • Top chut
    • Top kvalita
    • Top efekt
    • Top cena
    • Pije ho kazdej

Narostl jsem po nem namaximum

• Chuť
    • Rozpustnost
    • Účinek

Zkusil jsem už mnoho proteinu a až teď jsem opravdu spokojen. Kdo chce kvalitu za dobré peníze tak určitě neprohloupi. Zkrátka je to dobrý požid.

• svaly po něm rostou

bez laktozy přírodní protein, dobrá skladba aminokyselin

• Přírodní protein bez jakýchkoliv přídavků

Super produkt - chuť dobrá, hodí se do jogurtů, kaší apod. Skvěle zahušťuje:)

• bio kvalita
    • vstrebatelnost
    • spektrum kyselin
    • vegan friendly
    • zvlastni chut

celkove mi protein chutnal, jako primes do hrachoveho a sojoveho a kononpneho proteinu idealni, rozsri spektrum. Bio kvalitu uvitam. Jen ma trosku piskovitou chut, ale trosku sukralozy to spravi a v celkovem objemu proteinoveho mixu se to ztrati. Doporucuji ho davat oproti ostatnim v pomeru 2:1:1
    Idealni pro vegany a vegetariany za dobre penize

• Dokonalost
    • Mám z něj nejen větší svly, ale také sílu
    • chutná jako ponožky, což mě osobně imponuje

Nikdy jsem nic podobného nezažil. Ten efekt je doslova anabolický! Dá vám sílu skály lámat.

• Čistota surovin
    • Efekt
    • Rozpustnost
    • Chuť
    • Dostupnost

Dal jsem na recenze, i přes to, že mě od tohoto proteinu kamarád odrazoval. Neprohloupil jsem a všem vřele doporučuji. Ideální pro vegany a vegetariány jako příměs do proteinového mixu, zjemní chuť. Kamarád byl sám překvapený a objednal si ho také. Buďme rádi, že se v dnešní době plné éček a nepoctivých obchodníků najde takovýto produkt. Děkuji výrobci

• Monstrózní svalové přírůstky
    • Parádní cena
    • Ekonomické balení
    • Prémiová BIO kvalita
    • Pravděpodobně nic

Excelentní protein prvotřídní kvality. S žádným jiným jsem nebyl tak spokojený a žádný jiný neměl tak viditelný přínos v mém bodybuildingu. Rozhodně doporučuji všem vyzkoušet. Stačí pár lžic do vody, protřepat v šejkru a tento skvostný doping je připraven.

ok

• Kvalita/cena/chuť
    • Jen 68% protein

No já se na to ....... Pachtím se celé roky se syrovátkovejma proteinama a až tahle bomba mě posunula o příčku dál. Příjemný efekt po letech usilovné dřiny.