Prom-IN CFM Essential pure 80% 1000 g

PROM-IN ESSENTIAL PURE CFM 80 - potravina určená pro zvláštní výživu, vhodné pro sportovce, se sladidly Essential Pure CFM 80 100% whey protein je vhodný při zvýšeném...
Doporučená nabídka Fitness.cz

Forma
práškové
CFM

• , zakoupeno v Fitness.cz

Doporucuji slozeni i chut super.

• , zakoupeno v PT Servis

• Kvalitní protein za slušnou cenu.
    • Velký výběr příchutí.
    • Český výrobce.
  • , zakoupeno v All4Fit.cz

• Vysoká kvalita
    • Dobrá cena

Doporučil mi jej kolega nyní pracující jako fitness trenér. Ostatní proteinové nápoje mi nechutnaly, ale tenhle ano, což je bezva. Takže pokud hledáte protein, tak bych ho doporučil. :-)

1000 g
Typ
syrovátkové
Forma
práškové
CFM

Essential Pure CFM 80 100% whey protein je vhodný při zvýšeném tělesném výkonu.

Essential Pure CFM 80 100% whey protein je čistá syrovátková bílkovina zpracovaná nejkvalitnější metodou mikrofltrace. Obsahuje nejkvalitnější bílkoviny – pouze instantní CFM, je vynikajícím zdrojem esenciálních aminokyselin a nejbohatším zdrojem větvených aminokyselin (BCAA), vyniká rychlou vstřebatelností, vysokou biologickou hodnotou a 100% využitelností zejména po výkonu. Je nezbytnou složkou pro výstavbu kvalitní svalové hmoty a vhodným doplňkem stravy při zvýšené tělesné zátěži, který zajišťuje růst svalové hmoty a potřebnou regeneraci. Syrovátkové bílkoviny použité při výrobě Essential Pure CFM 80 100% whey protein jsou vyrobeny mikrofltrací pomocí keramických fltrů (CFM – Cross Flow Microfltration) za nízkého tlaku a teploty, při které se oddělují bílkovinové frakce ve stejném rozsahu, jaký má originální surovina, pro tělo jsou tak naprosto přirozené. Po mikrofltraci obsahuje pouze malé množství mléčného tuku a laktózy, čímž se výrazně zvýší už tak vynikající stravitelnost. Neobsahuje umělá barviva. Skládá se pouze z čisté syrovátkové bílkoviny, jehož předností je instantní rozpustnost a bezkonkurenční chuť.

Essential Pure CFM 80 - 100 % Whey protein: dodá tělu energii a potřebné živiny pro svalový růst, výjimečně vysoký obsah esenciálních a zvláště větvených aminokyselin (BCAA), obsahuje nejkvalitnější bílkoviny, má bezkonkurenční lahodnou chuť a je výborně stravitelný, optimální poměr cena/kvalita.

Essential Pure CFM 80 - 100 % whey protein je vhodný pro: doplnění bílkovin ve stravě u těžce trénujících sportovců, silových sportovců, vegetariánů a dalších osob se zvýšenou potřebou bílkovin (nutriční funkce), doplnění jídelníčku při redukčních dietách (dietní funkce).

Essential Pure CFM 80 - 100 % whey protein přispívá: k růstu a udržení svalové hmoty (anabolická a ochranná funkce).

Složení: WPC CFM (koncentrát mléčných syrovátkových bílkovin), vláknina inulin, protispékavá látka: oxid křemičitý, sladidla: sukralosa a neohesperidin E959, trávící enzymy bromelain, papain; pro Vanilkovou příchuť: aroma vanilkové, extrakt carthamus; pro jahodovou příchuť: aroma jahodové, koncentrát červené řepy; pro banánovou příchuť: aroma banánové, extrakt carthamus; pro brusinkovou příchuť: aroma brusinkové, koncentrát červené řepy; pro čokoládovou příchuť: kakaový prášek, aroma čokoládové.

Doporučené dávkování: Pro dospělé 30g až 120g denně, ve dvou až čtyřech porcích. Nejlépe po tréninku a večer před spaním (mimo běžná hlavní jídla). 30g (2 zarovnané odměrky) rozmíchat v šejkru nebo v mixéru ve 200 až 300 ml neperlivé vody. Chuťově zajímavější koktejl vznikne rozmícháním 30g (2 odměrky) ve 250 ml mléka.

Upozornění: Výrobek není vhodný pro starší osoby, těhotné a kojící ženy, osoby trpící dnou a onemocněním ledvin. Doporučujeme použití konzultovat se sportovním lékařem. Uchovejte v suchu. Po otevření spotřebujte do jednoho měsíce. Dbejte na dobré uzavření obalu a dodržování způsobu přípravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Obsahuje mléko.

Nutriční hodnoty:

0,7 g

L-Valin

5,6 g

1,7 g

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant59 Kč98 % • 4 247 recenzíDalší informace

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Fitness.cz

Doporucuji slozeni i chut super.

• , zakoupeno v PT Servis

• Kvalitní protein za slušnou cenu.
    • Velký výběr příchutí.
    • Český výrobce.
  • , zakoupeno v All4Fit.cz

• Vysoká kvalita
    • Dobrá cena

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant59 Kč98 % • 4 247 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Aktin.cz

lehký-chuťově výborny

• , zakoupeno v FITPOWER.cz

mohu doporučit. velká spokojenost. velmi dobrá chuť

• , zakoupeno v fitness13.cz

• Skvěle se rozmíchá, žádné hrudky
    • Vůně
    • Příchuť čokoláda výborná, i s vodou to chutná jako kakao :-)
    • Odměrka až na dně proteinu, dlouho trvalo, než jsem ji objevila

Spokojenost, ale produkt mám zatím krátce, takže co se týče účinků, ještě těžko říci

• , zakoupeno v Zdraviafitness.cz

• chutná mi, dobře se rozmíchá

spokojenost

• , zakoupeno v Fitness007.cz

• Zasytí.
    • Vcelku přijatelná chuť. (banán)
    • Nejspíše pálení žáhy. (nejsem si úplně jistá, že zrovna z proteinu)

Je to můj první protein tak nemůžu porovnávat, ale při prvním ochutnání jsem měla pocit, že tohle nemůžu nikdy spotřebovat. Nicméně jsem začala dávku ředit skoro litrem mléka, přišlo mi to neskutečně přeslazené, ale po takových 2-3 týdnech jsem si na tu chuť i zvykla a momentálně ředím asi tak 400-500ml mléka, s vodou mi nechutná. Jinak co se týče banánové příchutě jako takové, pro mě přijatelné.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• vše v naprostém pořádku
    • -

doporučuji nakupovat zde ,rychlost a komunikace perfektní ,brzy zase nakoupím a budu doporučovat všem přátelům

• Celkem sladký ale za čas si zvyknete
    • Nepění
    • Moc nepráší
    • Mě nadýmá
    • Občas z toho mám průjem
    • Za 2 měsíce jsem nezaznamenal žadnou změnu

Podle za ty peníze dobrá koupě ale na mě osobně vůbec nezabírá. Po 2 měsících se mi zdá že jsem spíše zeslábnul, takže je dost možné že to je třeba jen výrobní vada mého kusu. Ale nemělo by se to stávat. Před 2 měsíci jsem chodil 2x týdně cvičit a například na biceps jsem trénoval z 12kg na jedné ruce po 3 sériích a teď mám problém udělat 1.