Purasana Vegan Protein MIX BIO 400 g

Garantovaný nákup z fitnessprotebe.cz

Skladem • 1 varianta47 Kč91 % • 894 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč98 % • 8 955 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant99 Kč74 % • 324 recenzíDalší informace

• zboží je vybité
    • zboží mi nepřišlo
    • zboží jsem neobjednal

Docela fajn, ale zboží mi jakože nepřišlo :(
    Chtěl jsem mít fajn velmi fajn Purasana Vegan Protein MIX BIO 400 g pro moje hnusné tělo. Ale jsem velmi zklamán...
    Moje protejny mi nepřišli
    Jste pěkní hajzlové
    Nedali jste mi zboží a já za to dal 12000 kč.
    Jakože proč to vůbec píšu ?
    Chci mít jenom kvalitní recenzii..... :(( :( :( :( :( :( :((((((((

400 g
Typ
konopné
Forma
práškové
Bezlepkové

Sojový protein Purasana je získaný z GMO free sóji. Jde vysoce kvalitní a komplexní zdroj rostlinné bílkoviny s vyváženým aminokyselinovým profilem, který se může měřit s proteiny živočišnými. Má mimo jiné vysoký obsah naprosto zásadní aminokyseliny l-glutaminu. Díky tomu a především i díky kontrolované čistotě nabízí Sojový protein vynikající alternativu na příklad syrovátce. Lze ho doporučit všem orientovaným na přírodní cestu, jak podpořit svalový růst i všem orientovaným na obohacení jídelníčku o hodnotný doplněk.

Hlavní benefity:

• přírodní proteinový zdroj v BIO kvalitě
  • komplexní amninokyselinový profil
  • ideální alternativa živočišným proteinům
  • vysoký obsah l-glutaminu

Balení:   400 g   "Odpoledne objednám a druhý den v poledne mám již zboží na stole? Neuvěřitelné - opravdu dodání rychlostí blesku :-) Moooc děkuji za dárek a určitě brzy zase nakoupím. :-)"

Andrea Kadlecová (facebook)

Použití:   1½ lžíce rozmíchejte v 300-350 ml. Ideálně pro obohacení proteinových nápojů, cereálních snídaní, müsli, jogurtů, pečiva.

Upozornění: Vhodné pro veganskou stravu. Skladujte na suchém místě mimo dosah dětí. Těsně uzavřete po každém použití.

Výživové údaje na 100 g NATURAL:   100 g

Threonin 3,04 g

Tryptofan 0,68 g

Tyrosin 3,41 g

Valin 4,39 g

Složení: 100% bio sójový protein v prášku. 30,87 g bílkovin v průměrné dávce.  Výživové údaje na 100 g pro příchuť BAOBAB A VANILKA:   100 g

Energetická hodnota: 1576,8 kJ / 375,6 kcal

Threonin 2,42 g

Tryptofan 0,54 g

Tyrosin 2,71 g

Valin 3,49 g

Složení: bio sójový protein v prášku, bio kokosový cukr, bio baobab, vanilkové aroma. 26,30 g sójové bílkoviny v průměrné dávce.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekZdarma99 % • 1 628 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta49 Kč98 % • 5 053 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 404 recenzíDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt

• Vůně psího žrádla.
    • Velmi nechutné
    • Není to vegan
    • Je to z palmového tuku ( což je nehumání )
    • Obsah není 400g ale 355g ...

No, inu nejsem zpokojen.
    Zboží mi přišlo rozbité
    Zboží je velmi nechutné
    Zboží má velký zápach po psím žrádle.
    Vyrobeno z palmového dřeva a tuku.
    Zboží mi přišlo vybité
    Zboží mi našlo manželku.
    Zboží mi našlo muže.
    Zboží mi přišlo, jako velmi originální nápad.
    Prostě říkám NE

• zboží jsem neobjednal

Docela fajn, ale zboží mi jakože nepřišlo :(
    Moje protejny mi nepřišli
    Jste pěkní hajzlové
    Nedali jste mi zboží a já za to dal 12000 kč.
    Jakože proč to vůbec píšu ?
    Chci mít jenom kvalitní recenzii..... :(( :( :( :( :( :( :((((((((