Sci-MX Diet Pro Protein 900 g

práškové

900 g
    Forma
    práškové

Proteinový koktejl s přidanými dietu podporujícími živinami. Jedná se o vysoce-specifický proteinový koktejl, který má vysoký obsah syrovátky a glutaminových peptidů, posílené o klinicky prozkoumané metabolismus podporující živiny.

• OXIDACE MASTNÝCH KYSELIN: Extrakt ze zeleného čaje špičkové kvality zvyšuje beta-oxidaci mastných kyselin
    • METABOLICKÁ PODPORA: 50% doporučené denní dávky niacinu, jódu a biotinu přispívá k normálnímu energetickému výdeji metabolismu.
    • ENERGIE a VITALITA: Kyselina listová a niacin přispívají ke snížení únavy a vyčerpání na podporu normální energetické hladiny při dietě.
    • KONTROLA CHOLESTEROLU: Optimální hladina CLA s kyselinou linolovou mohou pomoci udržet normální koncentraci cholesterolu v krvi.
    • ZDRAVÍ ŠTÍTNÉ ŽLÁZY: 50% doporučené denní dávky jódu přispívá k funkci štítné žlázy

Doporučené dávkování:

Ve dnech tréninku užívejte 1 dávku (1 odměrku = 30g) asi 30 minut před tréninkem a další dávku (1 odměrku) ihned po tréninku. Ve dnech volna užívejte 1 dávku (1 odměrku) ráno nebo jako dopolední svačinu a další dávku (1 odměrku) během odpoledne. Každou dávku (1 odměrku = 30g) smíchejte s 300ml chladné vody a rozmíchejte s pomocí ručního šejkru. Nechte odležet asi 30 sekund a poté konzumujte. Užívejte až 3 dávky (až 3 odměrky) v průběhu dne dle vaší potřeby pro doplnění bílkovin.

TIP: Diet Pro Protein můžete použít jako náhradu za mléko, které mícháte se snídaňovými cereáliemi.

Nutriční informace :

• z toho Niacin 8mg
    • z toho kyselina listová 100ug
    • z toho jód 75ug
    • z toho Biotin 25ug

Složení diet-Pro proteinový komplex (syrovátkový proteinový koncentrát, sójový proteinový izolát, hydrolyzovaný pšeničný protein bohatý na glutaminové peptidy, mléčný proteinový koncentrát), glycin, maltodextrin, konjugovaná kyselina linolová, aroma, prášek z červené řepy (barvivo - pouze varianta jahoda), xantanová guma (stabilizátor), enzymy laktázy, extrakt ze zeleného čaje (camellia sinensis), nikotinamid, sukralóza (sladidlo), d-biotin, kyselina pteorylmonoglutamová, jodid draselný.

Informace pozor na alergie! Obsahuje mléčné bílkoviny, laktózu, lepek a sójové bílkoviny. Neobsahuje ořechy, ale může obsahovat různé části ořechů, oříšků a různých semen. Může obsahovat vajíčka. Nepřekračujte doporučennou denní dávku - 3 odměrky / den. Není určeno jako náhrada běžné stravy. Není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte na suchém a chladném místě mimo slunečního záření a mimo dosah dětí.

1zákazník doporučuje produkt

Jako první jsem objednala vanilku. Překvapila mě výborná a překvapivě sladká chuť, musím uznat, že již dlouho jsem nenarazila na tak chutný protein.
      Jahodu jsem chutnala od kamarádky a připadalo mi že piju levné jahodové mléko plné umělin, takže za mě ne-e, ale někomu může třeba chutnat, kamarádka si nestěžovala.
      Minulý týden mi dorazila příchuť čokoláda a co se týče chuti tak jsem velice zklamaná, čokoládu jsem chutnala již od několika výrobců, ale tahle je za mě jedna z nejhorších, čokoládu opravdu nedoporučuji.
      Za mě teda jedině vanilka, určitě si jí budu objednávat znovu a co se týče ceny x kvality bez ohledu na chuť těch dvou příchutí tak myslím že super.