Scitec 100% Casein Complex 920 g

Scitec 100% Casein Complex 920g Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky tohoto produktu podrobně. Scitec 100% Casein Complex je směs micelárního...
Garantovaný nákup z BodyWorld CZ

Do 3 dnů • Více variant79 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 5 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč97 % • 4 258 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč479 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč97 % • 682 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč98 % • 8 955 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant105 Kč93 recenzíDalší informace

práškové
Bezlepkové

SUPER!

• , zakoupeno v FITNESS4U

Příjemné překvapení, příchuť belgické čokolády je chutná a zbytečně nepění. Dobře se rozpouští.

• Bezva chuť

Forma
práškové
Bezlepkové

Scitec 100% Casein Complex 920g

Scitec 100% Casein Complex je směs micelárního kaseinu a mléčného proteinu. Kasein je zdroj bílkovin, který se vstřebává pomalu (na rozdíl od rychlých syrovátkových proteinů), proto je vhodný k užívání zejména před spaním, protože zásobuje vaše svaly aminokyselinami i během spánku. Je vhodné užít kasein i po tréninku, protože působí více antikatabolicky než syrovátkový protein.

Kasein je speciální typ bílkoviny, která zajistí pozvolné, plynulé, rovnoměrné a dlouhotrvající uvolňování aminokyselin v době, kdy vaše tělo odpočívá a díky obsaženým přírodním enzymům zaručí jejich maximální využití. Kasein, jakožto pomalu travitelný protein, efektivně vyživuje, opravuje, regeneruje a buduje svaly především v noci, když spíte. Lahodný proteinový koktejl pilně pracuje přesčas a připravuje vás na zítřejší trénink.

Scitec 100% Casein Complex v bodech:

• protein s postupným vstřebáváním a dlouhodobou účinností,
  • antikatabolický protein s postupným uvolňováním a pomalým trávením,
  • vhodný protein před spaním,
  • více než 77% bílkovin v každé dávce.

Doporučené dávkování:

• 1 dávka je 30g (1 odměrka).
  • Kasein je vhodné dávkovat v případě delší pauzy mezi jídly nebo před spaním.
  • Rozmíchejte 1-2 odměrky v cca 350 ml vody.
  • U kaseinových proteinů je vhodné déle šejkrovat z důvodu jejich typicky horší rozpustnosti a vysoké hustotě.

Nutriční informace:

Nutriční hodnoty 30g (1 dávka - 1 odměrka)

Energetická hodnota 116 kcal - z tuků 14 kcal

Tuky 1,6g

Aminokyselinový Matrix (L-Glutamin, Taurine, Dextróza) 1350mg

Trávící enzym Blend (Papain, Bromelain) 25mg

Profil aminokyselin:

Aminokyseliny 30g (1 dávka - 1 odměrka)

L-Alanin 787mg

L-Tryptophan 295mg

L-Tyrosin 953mg

L-Valin 1421mg

Složení:

• Příchuť ananasový meloun/bílá čokoláda: Vysoce kvalitní mléčný proteinový komplex (micelární kasein a kaseinát vápenatý), bílá čokoláda - kakaový prášek (10-12%), dextróza, aroma (Cantaloupe, bílá čokoláda), umělá sladidla (acesulfam-K, sukralóza), trávicích enzymů (papain, bromelain), L-glutamin, taurin, barvivo (Oranžová).
  • Příchuť maracuja/bílá čokoláda: Vysoce kvalitní mléčný proteinový komplex (micelární kasein a kaseinát vápenatý), bílá čokoláda - kakaový prášek (10-12%), dextróza, aroma (White Chocolate, Maracuja), umělá sladidla (acesulfam-K, sukralóza), směs trávicích enzymů (papain, bromelain), L-glutamin, taurin, barvivo (Oranžová).
  • Příchuť belgická čokoláda: Vysoce kvalitní mléčný proteinový komplex (micelární kasein a kaseinát vápenatý), kakaový prášek - (10-12%), dextróza, aroma (čokoláda), umělá sladidla (acesulfam-K, sukralóza), směs trávicích enzymů (papain, bromelain), L-Glutamin, Taurin.

Informace: - tato potravina je určena pro zvláštní výživu

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

SUPER!

• , zakoupeno v FITNESS4U

• Bezva chuť
    • Kvalitní složení
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• cokolada chutna dobre
    • tezko rozpustny i v teple vode
    • pouzivam mixer a pokazde jsou na stranach zbytky, ktere jdou spatne vymyt, proto dalsi nocni protein zvolim jiny..nakonec je z ceho vybirat, ze

Pixla je velka proto, ze vysledny produkt je nafoukanejsi, casem se usadi. To je jediny duvod, proc je pixla vetsi. Zadny marketingovy tah v tom neni. Gramaz je jasne dana

Ucinek nepozoruju v tom, ze by me zasitil na 8 hodin. Kolikrat vecer ponocuji a od uziti proteinu klidne po dvou hodinach uz mam pocit hladu. ovsem jestli se vstrebava onech nekolik hodin, nedokazu urcit

• Výborná chuť
    • Opravdu zasytí na celou noc
    • Hodně pění a práší
    • Pixle zbytečně velká. Je tam toho prášku půlka.
    • Nechápu proč zrovna je balení 920g, když dávka je 30g. (to těch 20g vyhodím??)
    • Docela jsou v tom hrudky, tak musím pak do sklenice nalívat přes síto. A to cca minutu protřepávám v shakeru.

Chuťově je tento protein/casein skvělý. Chutná jako studené kakao :) Jen mi vadí, jak to pění. Té pěny je opravdu hodně (polovina sklenice.)
    Casein je výborný na noc. Konečně nemám nad ránem hlad a nebudím se hlady, zázrak :) Taky je super, když třeba nestíháte a víte, že budete jíst až za několik hodin, tak tento nápoj opravdu zasytí na několik hodin (já si ho dávala v 11:30 a hlad jsem měla až v 17:00)

• , zakoupeno v GymBeam

• velmi dobrá chuť

• pro mě nic
    • obsahuje taurin
    • nevýrazná chuť
    • po hodině jsem měla hlad

tento produkt mi doporučila kamarádka, která se věnuje fitness dlouhodobě. Pro mě bohužel tento konkrétní výrobek není. Po užití jsem celou noc koukala do zdi, převalovala se ze strany na stranu a ne a ne usnout. První noc jsem tomu moc nevěnovala pozornost, ale když se to opakovalo i podruhé, potřetí,... tak jsem zapátrala a zjistila jsem, že výrobek obsahuje taurin (stimulant), který bych v přípravku, který je určený primárně jako noční protein, opravdu nečekala.

• , zakoupeno v Fitness.cz

• složení
    • nevyhovující chuť, ale to je subjektivní, hustější

zasytí, v noci není hlad či chuť na sladké či jiná jídla

• , zakoupeno v Aktin.cz

• Velmi dobře se rozmíchá a nehrudkuje.
    • Příchuť belgická čokoláda mě trochu zklamala, ale to je pouze můj subjektivní pocit.

Příště zkusím jinou příchuť! Nejvíc mi zatím vyhovovala vanilka a banán.

• , zakoupeno v Aktin.cz

Nejlepší protein, co jsem kdy měla, takže mi vyhovuje vše. Dokonalá chuť (tak akorát sladká), skvělá rozpustnost, pouze jemná pěnivost.