Alavis Maxima CFM Whey Protein Concentrate 1500 g

POPIS ALAVIS™ MAXIMA WHEY PROTEIN CONCENTRATE nezpůsobuje trávicí potíže, je lehce stravitelný, chutná výborně, neutrálně, voní po kvalitním mléce z farmy. Nebudete muset řešit...
Garantovaný nákup z fitnessprotebe.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 1 194×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč82 % • 1 058×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 61 570×recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 3 695×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 583×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 8 329×recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 247 112×recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč9 747×neověřených recenzíDalší informace

CFM
Bezlepkové

• Je nejlepsi
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Věřím, že mi produkt pomáhá, i když zázraky neumí.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Věřím, že mi produkt pomůže. Zakoupil jsem ho již podruhé,a mám dojem, že mi pomohl. faktem je, že vliv tohoto produktu nelze zhodnotit ze dne na den. jeho podstatou je dlouhodobé systematické užívání. není to žádný zázračný prostředek typu: "užívejte ho jeden týden, a budete se cítit o 50 let mladší, jak prokazují desítky spokojených zákzníků".
    Ne není to podvodný prostředek takového typu.

1500 g
Typ
syrovátkové
Forma
práškové
CFM
Bezlepkové

POPIS

ALAVIS™ MAXIMA WHEY PROTEIN CONCENTRATE nezpůsobuje trávicí potíže, je lehce stravitelný, chutná výborně, neutrálně, voní po kvalitním mléce z farmy. Nebudete muset řešit příchutě, které se brzy omrzí.

Vysoký obsah bílkovin přispívá k udržení a růstu svalové hmoty.

• Obsah balení: 1500 g
  • Doporučené denní dávkování: 2 porce při tělesné hmotnosti 90

kg (0,6 g bílkovin na 1 kg tělesné hmotnosti) počet odměrek 6 ks celkový denní příjem WPC 80 69 g celkový denní příjem bílkovin 54 g

Pro přípravu 1 porce nápoje vsypte 3 odměrky prášku do sklenice, přilijte 300 ml studené vody a rozmíchejte lžičkou. Užívejte nejlépe 30 - 60 min po cvičení nebo tréninku nebo v průběhu dne pro doplnění bílkovin, maximálně 2 porce denně.

Cena za denní doporučenou dávku: 52,90 Kč.

BALENÍ 1500 g

UPOZORNĚNÍ

Země původu Česká republika.

Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do věku 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte, pokud je obal porušen. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Po otevření uchovávejte dobře uzavřené dle skladovacích podmínek.

Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktózy a s alergií na bílkovinu kravského mléka. Neobsahuje lepek.

JAK POUŽÍVAT

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek45 Kč98 % • 25 048×recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma98 % • 5 110×recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

• Je nejlepsi
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Věřím, že mi produkt pomáhá, i když zázraky neumí.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Ne není to podvodný prostředek takového typu.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma98 % • 5 110×recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

• chutná
    • snadno se rozmíchá
  • , zakoupeno v ALAVIS MAXIMA

Výběr produktu - přírodní látky a jejich vhodné dávkování.
    Používám poprvé a zatím moc vyhovuje, doporučuji z důvodu - 100% přírodní produkt. Velice dobrá stravitelnost a příprava, nemohu porovnat s ostatními produkty - žádný jsem nepoužíval. Cena mi připadá přiměřená s ohledem na množství a kvalitu. Podle informací a ostatních nabídek je cena a kvalita produktu z mého pohledu nejlepší. Produkt používám jen pár dní a nemám ještě ucelený poznatek z jeho účinků, ale cítím se po užití produktu velmi dobře.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Mám problémy s klouby, věřím, že mi preparát alespoň trochu pomůže.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Dobře rozpustný neochucený protein.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Neutrální chuť
    • Téměř nepění
    • Složení a množství aminokyselin
    • Zhruba od přelomu jara a léta 2022 výrobce nabízí balení 1,5 kg za cenu původního balení 2,2 kg.

Navzdory zvýšení zvýšené ceně u Alavisu zatím zůstávám, jelikož se kvalitou přinejmenším vyrovná mému dříve oblíbenému Bodylabu, jejž už přestali prodávat.

• , zakoupeno v Klub zdraví Wavita

samotné s vodou mi nechutná, ale ve smoothie není vůbec cítit