Aminostar Whey Protein Actions 85% 4000 g

2000 g

• , zakoupeno v PT Servis

• mám ho pár dní a je super, nabírám váhu, chuť dobrá - hlavně s mlékem (čokoláda)

Dopuručuju těm, kdo chce nabrat a nebo doplnit bílkoviny.

• Rozpustnost
    • Chuť
    • Značka
    • Prašnost
    • Při 2500g kupujete vzduch

Actions 85% od AS je můj nejoblíbenější protein. Jednak vychází nejlevněji 1g/kč vzhledem k ostatním produktům této značky a druhak je pro mne mne ideálním kompromisem mezi nočním 90% a po-tréninkovým např.65%. Oba je možné tímto snadno nahradit, i když samozřejmě nikdy to nebude ideální.
    Zkoušel jsem více příchutí a osobně doporučuji pouze čokoládu a maximálně vanilku, ostatní (zejména citrón s jogurtem) jsou nechutné břečky.

Kromě výše zmíněných kladů je pro mne samozřejmě důležité, že AS je velká vyhlášená značka, s dlouholetou tradicí a kvalitní kontrolou. (aspoň doufám)

Co se rozpustnosti a prašnosti týče, nenarazil jsem na lepší produkt (z řady proteinů) i když jsem měl i výrobky od Amixu, Nutrendu a dalších.

Produkt doporučuji si jít ochutnat na prodejnu Vitaland, popřípadě si na zkoušku koupit jednu dávku ve vašem fitness centru, a pak koupit výhodné 4000g balení.

Pro kompletní seznam mých recenzí můžete navštívit blog: http://ondrazdobinsky.blogspot.cz/p/blog-page_28.html
    Pokud se Vám moje recenze líbí, dejte jí prosím 'like' ⇣ Děkuju.

2000 g

Actions Whey Protein 85 - Whey Micro and ultrafiltration protein Doplněk stravy podporující tvorbu svalstva , určený pro sportovce k nárůstu svalové hmoty s nízkým obsahem laktózy od výrobce Aminostar Charakteristika Whey Protein ACTIONS® 85 : Speciálně vytvořená směs vysoce hodnotných bílkovin s maximální využitelností vstřebávání, určená pro silově a silově vytrvalostní sporty - podporuje nárůst svalové hmoty a svalové síly - ochraňuje svalovou hmotu před jejím rozpadem - obsahuje velké procento L-Glutaminu a větvených aminokyselin BCAA , tím přispívá k rychlé energizaci a regeneraci

Složení

Ultra a mikrofiltrovaný syrovátkový proteinový koncentrát, kaseinát vápenatý, hydrolyzát kolagenu, sojový lecithin, guma guar a xanthan, přírodní a přírodně identické aroma a barvivo, aspartam, acesulfam K

Dávkování

Whey protein ACTIONS® 85 vemte 2 x denně v množství 50g (2 odměrky) zředěného v 200 – 300 ml čisté vody . K rozmíchání můžete použít šejkr Aminostar®.

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:

L-Tyrosin 3090 mg

L-Valin 4920 mg

DL-Fenylalanin 3460 mg

• , zakoupeno v PT Servis

Dopuručuju těm, kdo chce nabrat a nebo doplnit bílkoviny.

• Rozpustnost
    • Chuť
    • Značka
    • Prašnost
    • Při 2500g kupujete vzduch

Pokud se Vám moje recenze líbí, dejte jí prosím 'like' ⇣ Děkuju.