Fit-day Smoothie 600g

600 g

• , zakoupeno v Fit-day

• Rychlá snídaně nebo svačina.

Dobrá chuť, super ke snídani nebo svačině. Zasytí na cca 2,5 hodiny. Nemusí se už nic přidávat.

Fit-day (prodejce)

děkujeme Vám za Vaše hodnocení, kterého si velice vážíme. Těší nás, že jste s námi spokojena a uděláme vše pro to, aby to tak zůstalo.

• Zdravá a rychlá snídaně

• Výhody žádné
    • Cena.
    • Hrozná chuť.
    • Po banánu a čokoládě to rozhodně nevoní.

Koupil jsem Smoothie banán čokoláda 600g. Děkuji, ale nikdy více. Nechutné. Banán to vůbec nevidělo a po čokoládě to má pouze barvu. Velmi nechutný a předražený produkt.

Fit-day (prodejce)

velmi nás mrzí, že Vám náš produkt nezachutnal. Snažíme se naše produkty vytvářet pouze z přírodních surovin a proto se může zdát chuť odlišná. V našich produktech nenajdete žádná aromata, chemii ani dochucovadla.
    I tak Vám velice děkujeme za upřímné ohodnocení.
    Váš tým fit-day.

600 g

FIT-DAY Plant based smoothie MANGO-BERRY je kombinací přírodního zdroje bílkovin z hrachu a rýže se 100% sušeným ovocem.

Osvěžující smoothie FIT-DAY Plant based smoothie MANGO-BERRY má lahodnou exotickou chuť manga a malin (podíl ovocné složky 50 %). Je ideální na přípravu snídaňových nápojů, neboť dodává dlouhodobý pocit sytosti a je lehce vstřebatelný.

Jedna dávka FIT-DAY Plant based smoothie MANGO-BERRY dodá vašemu tělu 12,5 g kvalitní bílkoviny ze 100% přírodních surovin bez lepku, alergenů a přidaného cukru. Přípravek obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, takže je vhodný i pro sportovce s vysokým energetickým výdajem.

Jedno balení obsahuje 2 kg čerstvého ovoce (jablka, manga, maliny a banánu) a 1,6 kg hrachu a rýže.

Složení ve 30 g (jedné dávce)

Množství

Složka

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU

Hrachový proteinový izolát

Cystein   200 mg

Methionin   160 mg

Tryptofan

Dávkování:

Užívejte 1-2x denně. Naplňte Fit-day shaker 300-400 ml vody nebo rostlinného mléka a přidejte 2 odměrky smoothie (2 x 15 g). Protřepejte dokud se protein nerozpustí do vody cca 1 min a vypijte. Jedna porce obsahuje 117 kcal.

Balení: 600 g - dávka na 20 dní

Upozornění:

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro děti do 4 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Výrobek skladujte v suchu při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunečnímu záření ani mrazu. Ukládejte mimo dosah dětí.

• Rychlá zdravá svačinka
    • Nedá se pozřít.
    • Banán-kokos ani mango-berry nechutná ani po jednom ovoci z toho, spíš pachut jak chemie
    • Zelený nápoj detox - chut se dá přepokládat.
    • Vše jsem hodně naředila acido mlékem, abych mohla vypít
  • , zakoupeno v Fit-day

• Rychlá snídaně nebo svačina.

• Zdravá a rychlá snídaně

• Výhody žádné
    • Cena.
    • Hrozná chuť.
    • Po banánu a čokoládě to rozhodně nevoní.

Fit-day (prodejce)

I tak Vám velice děkujeme za upřímné ohodnocení.
    Váš tým fit-day.

• dobrá chuť

Fit-day (prodejce)

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste u nás nakoupil/a a produkty Vám chutnají. :) Budeme se těšit na Vaši další objednávku. :)

• super místo snídaně

• , zakoupeno v Fit-day

• objednávala jsem zde poprvé, takže nemám zkušenosti

Fit-day (prodejce)

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste u nás nakoupil/a a doufáme, že Vám produkty zachutnají.
    S přátelským pozdravem,Váš Fit-day team.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• rychle se připravý
    • musí se pořádně míchat jinak se usadí na dně

celkově bych řekl že zasytí a dodá energii.

• , zakoupeno v Fit-day

Opakovaně objednávám - velmi dobrá chuť

Fit-day (prodejce)

děkujeme Vám za Vaši objednávku, které si velice vážíme. Těší nás, že jste s námi spokojen/a a uděláme vše pro to, aby to tak zůstalo.

• , zakoupeno v Fit-day

Dobře se rozmíchá, chuťově dobré - doporučuji

Fit-day (prodejce)

Děkujeme Vám za Vaši objednávku, které si velice vážíme. Těší nás, že jste s námi spokojena a uděláme vše pro to, aby to tak zůstalo.