Sci-MX Ultra Whey Protein 2280 g

• , zakoupeno v F-sport

• - dobrá rozpustnost
    • - výborná chuť i když ředím vodou
    • - nepráší

Zatím jsem otestoval jahodu, protže čokoláda nebyla na skladě a jsem příjemně překvapen výbornou chutí.
    Žádné zažívací problémy jsem nezaregistroval.

2280 g
Typ
syrovátkové
Forma
práškové

Sci-MX Ultra Whey Protein 2280 g

Vysoce bílkovinový nápoj prémiové kvality, za studena zpracovaný ze syrovátkové bílkoviny s hydrolyzátem a izolátem.

• Pomáhá svalovému růstu: Bílkoviny jsou stavební jednotkou svalů.
  • Rychle se vstřebává: Látky rychle pronikají do svalů díky aminokyselinám.
  • Izoláty a hydrolyzáty: Nabízejí ideální formu syrovátkového proteinu pro atlety zaměřené na

intenzivní svalový trénink. - 6 g BCAA: Přirozeně obsahují řetězec aminokyselin (L-leucin, L-isoleucin a

L-valin).

• Glutamin: 4,7 g glutaminu v jedné porci doplní energii během svalového tréninku.
  • Microfiltrovaná syrovátka: Unikátní proces zpracování syrovátky předchází poškození přirozené

struktury a kvality bílkovin.

Doporučené dávkování

• 2 zarovnané odměrky (45 g) rozmíchejte v šejkru s 250 ml vody.
  • Míchejte 5-10 sekund, poté nechte 30 sekund odležet a vypijte.
  • Vhodné konzumovat po tréninku, popř. kdykoliv během dne pro doplnění bílkovin.

Nutriční informace 100 g 45 g (2 odměrky)

Energetická hodnota 1683 kJ/398 kcal 757 kJ/179 kcal

Bílkoviny 77 g 35 g

Sacharidy 7,8 g 3,5 g - z toho cukry 5,1 g 2,4 g

Tuky 5,1 g 2,3 g - z toho nasycené 2,4 g 1,1 g

Vláknina 7,1 g 3,2 g

Profil aminokyselin

ULTRA WHEY ™ PROTEINOVÝ KOMPLEX 77 g 35 g

BCAA 13,4 g 6 g - leucin 6,2 g 2,8 g - isoleucin 3,7 g 1,7 g - valin 3,5 g 1,6 g

Glutamin 10,4 g 4,7 g

Složení - Ultra-Whey Protein komplex (syrovátkový proteinový koncentrát (z mléka), hydrolyzovaný syrovátkový protein (z mléka), syrovátkový proteinový izolát (z mléka), emulgátor - sójový lecitin), l-glycin, inulinová vláknina, guarová guma (jako stabilizátor), xantanová guma (jako stabilizátor), prášek z kořene červené řepy (jako barvivo - pouze jahodová varianta), chlorid sodný, celulózová guma (stabilizátor), sukralóza, acesulfam K.

Informace

• Doplněk stravy
  • Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu.
  • Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Ukládejte mimo dosah dětí a zvířat.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Skladujte na suchém, chladném a tmavém místě.
  • Obsahuje mléčné bílkoviny a sóju.
  • Vyrobeno v zařízení zpracovávající mléko, sóju, vejce, korýše, ořechy, arašídy, lepek a

výrobky z nich.

Výrobce: SCI-MX Nutrition, The I0 Centre, Hurricane Road, Gloucester Business

Park, GL3 4AQ Gloucestershire, United Kingdom

• Velmi dobrej protein
    • bez umelejch barviv
    • 80% bilkovin
    • super na cistou hmotu i rysovani

Koupil jsem na Fitness24 zatim cokoladu a banan, priste vyzkousim malinu. Chut i vlastnosti super luxusni, rekl bych jeden z top proteinu

• , zakoupeno v F-sport

• - dobrá rozpustnost
    • - výborná chuť i když ředím vodou
    • - nepráší

Žádné zažívací problémy jsem nezaregistroval.

• Reklama výrobku neodpovídající funkčnosti

Užíval jsem jednu pixlu, po požití nafouklé břicho bez anabolikého efektu. Přišlo mi to celé uplně k ničemu. Vrátll jsem se k Reflex Instant Whey a pohoda.

• Kvalitní výrobce
    • Vysoký obsah proteinů i aminokyselin
    • Lahodně jemná chuť
    • Poměrně příznivá cena za tuto kvalitu

Přípravek mi byl doporučen kamarády a i ve fitku jsem jej okusil, zaujala mě lahodná chuť a taky jsem měl lepší pocit po tréninku. sci-mx překonal má očekávání a ohledně koupi proteinů, mám teď jasnou volbu! :-)

• pohádková chuť
    • rozpustnost
    • lepší i jako whey gold

Špičkový protein,na východních trzích asi podceňovaný, má zde slabou reklamu, přičemž Extrifit, BSN, Scitec apod. se s ním nemohou ani rovnat! Kdo vyzkouší, uvěří.

• Dokonalá chuť i příjemná vůně
    • Super kvalita bez chemie
    • Vysoký obsah BCAA
    • Asi nejlepší protein na trhu vůbec

Zatím nejlepší a nejchutnější protein co jsem kdy měl -čokoláda a banán-něco úžasného..Přesedlal jsem z Whey Gold proteinu, který je podobný, ale Ultra Whey má znatelně lepší vlastnosti i chuť která je plnější a nechutná chemicky. Jednoduše bez výhrad, což se dnes často nestává...