SizeAndSymmetry CFM WPC 80% 2000 g

práškové
CFM
Bezlepkové

• Čokoládová příchuť skvělá

Čokoládová příchuť skvělá, v kombinaci s mlékem necítím žádnou umělou chuť.

• Velmi dobře chutná
    • Nepění
    • Výhodné balení za dobrou cenu

Tento produkt jsem si vybrala na základě doporučení své kamarádky. Předtím jsem měla devadesátku od jiné firmy, ale příšerně pěnila a příšerně i chutnala, takže jsem ji do sebe dostávala s nechutí. To se o tomto proteinu říct nedá. Mám vanilku a jsem plně spokojená. Dobře chutná, nepění, je za příjemnou cenu. S produkty od firmy Size and Symetry jsem doposud byla vždy spokojená. Myslím, že se hodí pro běžné užití, nejen po tréninku.

• Dobrá chuť, žádná pěnivost a výborná rozpustnost

práškové
CFM
Bezlepkové

Popis produktu:

je 100% syrovátkový proteinový koncentrát zpracovaný velmi kvalitní metodou CFM (cross-flow microfiltration). Tato metoda jinak také nazývaná mikrofiltrace za pomoci toku přes zkřížené membrány keramických filtrů zachovává nutriční hodnotu dané suroviny a odděluje pouze kvalitní bílkovinné frakce. Metoda mikrofiltrace zajišťuje oddělení velmi kvalitních a plně využitelných bílkovin bez nežádoucí denaturace, která nastává u levnějších metod zpracování.

Co je CFM?
slouží také k odstranění nežádoucích a dnes již za nemoci způsobující považované složky mléčné a potažmo syrovátkové bílkoviny – laktózu a mléčný tuk.

Hlavní výhody:

Nabízí velmi vysokou dávku vysoce hodnotné bílkoviny. Ve 100 g naleznete až 80 g kvalitní syrovátkové bílkoviny. Syrovátková bílkovina postupuje strávení velmi rychle, je tak bez problému využitelná pro okamžité doplnění aminokyselin po náročném silovém tréninku. Aminokyseliny doslova prostupují trávícím systémem a napomáhají regeneraci a růstu svalových buněk.

Doporučené dávkování:

Smíchejte 1 odměrku (30 - 35 g) s 250 - 400 ml vody nebo mléka

Certifikace:
Ikdyž důvěra v naše doplňky je na vysoké úrovni, rozhodli jsme se ji ještě zvýšit. Akreditovaná specializovaná laboratoř ALS Czech Republic, nám provedla kompletní rozbor obsahu bílkovin. Výsledky každé odpovídali ještě vyšším hodnotám, než je uvedeno na etiketách. Níže Vám zobrazíme celý protokol o zkoušce. My svou práci myslíme vážně, neprodukujeme žádné low costy, ale hodnotnou značku sportovní výživy z vybraných evropských surovin. Naše složení je transparentní a funkční a doplňky užívají ti nejnáročnější sportovci. V naše doplňky věříme všichni společně a i nadále Vám budeme přinášet takovou kvalitu jako doposud. Protokoly je možné si prohlédnout v galerii produktu.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Chuť

Chuť je hrůza!

(značka)

Každému chutná jinak pane Vlachu, ani nevíme jakou chuť hodnotíte??
    Ale označení "hrůza" je přehnané, takové hodnocení za posledních pár let jsme ještě nedostali. Problém není v chuti a kvalitě výrobku. Naše proteiny, jsou z nejlepších syrovátek v Evropě. Vaše hodnocení vnímáme jako záměrně "poškozující" s velkým otazníkem, jestli jste výrobek vůbec někdy užíval, protože pod vašim jménem jste u nás nikdy nenakoupil. Tým Sizeandsymmetry

• Čokoládová příchuť skvělá

Čokoládová příchuť skvělá, v kombinaci s mlékem necítím žádnou umělou chuť.

• Velmi dobře chutná
    • Nepění
    • Výhodné balení za dobrou cenu

• Dobrá chuť, žádná pěnivost a výborná rozpustnost

Výborný produkt

• , zakoupeno v SIZEANDSYMMETRY NUTRITION

• Dobře se rozpouští a nedělá hrudky
    • Výborná chuť
    • Zatím nic

Zkoušel jsem vanilku a jahodu:) obě chutnaly perfektně:) doporučuji

• , zakoupeno v DameProtein.cz

• Skvělá chuť
    • Zatím nejlepší protein
    • Kvalita

Nejlepší protein, co jsem měla. Ta kvalita za tu cenu, si myslím, stojí. Skvěle se rozpouští, netvoří hrudky, ani pěnu. Výborná chuť pistácie a bílé čokolády. Zkrátka SizeAndSymmetry :)
    Zatím užívám chvíli.

• Rozpustnost, chuť, vůně

Koupil jsem na doporučení od kamaráda. Dostal jsem od něho vzorek a chuť i rozpustnost byla skvělá. Rozhodl jsem se koupit a rozhodně nelituji. Vůně je skvělá a chuťově to není přeslazené, naopak je chuť taková lehká a příjemná.

• stravitelnost
    • nepění
    • okamžitě rozpustný
    • lehká chuť
    • nevím nic

vybral jsem na zaklade doporuceni a sympatie firmy. Budu dale uzivat i ostatni vyrobky firmy SaS.

• dobrá cena, výborné složení, lehká chuť, málo sladký
    • nevymyslím nic

Protein se dobře rozpouští, vůbec nezatěžuje žaludek a regenerace dobrá. Mohu doporučit.

• lehká chuť (čokoláda)
    • výborná stravitelnost
    • nepění
    • snadno rozmichatelný
    • s mlékem lahůdka

zakoupil na základě doporučení a recenzí produktu
    doporučuji i ostatním