Nejnovější recenze ze sekce Proteiny

Ověřený zákazník Ronnie.cz mia

Zakoupeno v Ronnie.cz

• Chutný, klidně ubrat na sladkosti...je to fakt jako když si dáte dezert

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• chuť
  • konzistence
  • mohl by být méně sladký

VENIRA whey protein slaný karamel má hezké balení s praktickým dávkovačem. Jednoduše se v shakeru rozmíchá, nedělá hrudky. A ta chuť je úplná pecka. Kdo má rád míň sladké, bude ho muset víc naředit. Ale vážně máte pocit jako by jste si dali slaný karamel - a kdo by to nechtěl? :)

BeastPink Yum Yum Whey 1000 g

BeastPink Yum Yum Whey 1000 g

je dobrý

GymBeam Just Whey 2000 g

GymBeam Just Whey 2000 g

Zakoupeno v GymBeam

krásně se rozpouští a skvělé chutná. Velký výběr příchutí

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Ropustnost
  • Snadná příprava
  • Příliš sladká a umělá chuť

Venira whey protein ve variantě jahoda a vanilka má dle mého názoru příliš sladkou chuť. Pro někoho, kdo preferuje méně sladké příchutě, může být tato chuť přeslazená. Celkově se mi zdá, že proteinový prášek má chuť, která působí uměle. Pozitivně hodnotím rozpustnost, která je snadná. Protein stačí smíchat v shakeru s mlékem nebo vodou a krásně se rozpustí bez hrudek. Balení je jednoduché a praktické, nic extra, ale plní svůj účel. Dle mého názoru má protein jahoda a vanilka dostatky i nedostatky. Osobně bych uvítala vyváženější sladkost a autentičtější chuť. Také bych zvážila jinou variantu, např. čokoládovou, ta by mohla chutnat lépe.

BeastPink Yum Yum Whey 30 g

BeastPink Yum Yum Whey 30 g

Zakoupeno v GymBeam

Koupila jsem na ochutnávku, zda bude dobrý nebo ne, no nakonec jsem musela koupit větší balení:D. Osobně bych mohla doporučit všechny příchutě proteinu, jsou dobré a ani ne tak sladké.

Reflex Complete Diet Protein 600 g

Reflex Complete Diet Protein 600 g

Ověřený zákazník GymBeam Sabina

• dietní

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

Zakoupeno v Testuj.to

• Skvěle se rozpouští, chut je příjemná
  • Barveno červenou řepou
  • Kvalitní složení
  • Jednoduche dávkování
  • Pevné nehty, super na pleť
  • Příliš sladký

Venira protein mě zaujal hlavně složením- kolagen, aktivní látky, spousty důležitých latek pro svaly klouby i krasu, což jako žena oceňuji. Během užívání (nyni cca 2 týdny). jsem zaznamenala že mam pevnější nehty, hezky se mi hojí zadery a také mam mensi chut na sladké. To je možná způsobeno jediným bodem, který bych proteinu vytkla -je pro mě dost sladký, a ne vždy mam chut si tak sladký protein dat, např hned rano nebo k večeru, kdy bych uvítala mene sladkou variantu.
Skvěle se rozpouští, micham v mixéru, párkrát při nedostatku času pouze zamíchan lzici ve sklenici, a i tak byl bez hrudek! Chutná mi jak v mlece, kde ma smetanovou az koktejlovou chuť, tak i ve vodě či bílém jogurtu.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• skvělá chuť
  • snadný návod
  • odměrka
  • vyšší cena

Tento protein pro mě byla jasná volba. Už jsem vyzkoušela od Veniry spoustu produktů a teď jsem přišla na jejich novinku ve formě proteinu s příchutí slaného karamelu. Miluju sladké snídaně a s tímto proteinem si je můžu dopřát.
Kdo by si taky nechtěl dopřát výborné sladké a hlavně zdravé snídaně, že?

Ověřený zákazník Testuj.to Kristina

• Složka kolagenu
  • Vzhled
  • Rozpustnost
  • Hodne sladký

Kdyz mi prisel, byla jsem nadšena hned po otevřené, baleni je opravdu krasne, rekla bych az luxusní. Musim ale říci, ze mi přijde hodne sladký. Coz se da vyresit přidáním vice tekutiny. Jelikoz ho využívám hlavne do namocenych vloček, staci pro chut dat opravdu malo.

Ověřený zákazník Ronnie.cz Mona

Zakoupeno v Ronnie.cz

Spokojenost.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Kolagen
  • Znovu uzavíratelné balení
  • Chuť

Velice mě potěšilo že protein obsahuje kolagen. Mám problémy s klouby a kolagen mi velice pomohl po pravidelném používání v proteinu. Chuťově je protein slanější ale určitě to spoustě lidem bude vyhovovat. Za mne určitě doporučuji a určitě vyzkouším i jahodovou příchuť.

Ověřený zákazník VENIRA Ověřený zákazník

Zakoupeno v VENIRA

• Chutný i dobře rozpustný protein, výsledky ještě nemohu hodnotit, ale jako jeden z mála na trhu obsahuje hovězí kolagen
Vilgain Clear Whey Isolate 500 g

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• rozpustnost
  • nechemická příchuť
  • obsah kolagenu
  • chutná skvěle i v jogurtu nebo tvarohu
  • uvítala bych i větší balení v nabídce (např. 2,5kg)

Protein má skvělou rozpustnost, která není samozřejmostí u každého proteinu. Příchuť vanilka-jahoda mi neskutečně sedla, protože je přiměřeně sladká a nemá chemickou dochuť. Kolagen je příjemný bonus a není třeba navíc pít ještě kolagenový koktejl nebo doplňovat kolagen pomocí tabletek. Pro sportovce je dalším pozitivem i obsah aminokyselin, které napomáhají k lepší regeneraci svalů.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdeňka

• Šetrné uzavírání balení
  • Obsahuje odměrku
  • Příliš sladké

Tento protein má příjemnou chuť, trochu více sladký. Zkusila jsem s vodou, ale nejlepší byl s rozpuštěný v mléce. Mám ještě v plánu zkusit jako přísadu do jídla, ale neměla jsem Je skvěle rozpustný pomocí mixéru. Drink jsem pila po cvičení. Balení obsahuje šikovnou odměrku a šetrně uzavíratelný pytlík.

Ověřený zákazník Testuj.to Iva

• Složení
  • Barva odměrky. Chvilku trvalo, než jsem ji v balení našla.

Protein je chuťově moc dobrý, je jemný, krémový a krásné voní. Zařadila jsem ho do mojí rutiny po tréninku jako sladkou odměnu. Pekla jsem z proteinu i buchtu a cookie se skvělým výsledkem.
Protein se hezky rozpustí po chvilce míchání v shakeru. Protein míchám s vodou nebo s mlékem. Mně více chutná kombinace s mlékem
Složení je obohaceno o kolagen, což ocení asi každá. Baleni lze uzavřít a protein vydrží další dobu. Součástí balení je i praktická odměrka.

Vilgain Whey Protein 2000 g

Vilgain Whey Protein 2000 g

Ověřený zákazník Aktin.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. dubna 2024

(naposledy upraveno 27. dubna 2024)

Zakoupeno v Aktin.cz

• Velké balení za dobrou cenu
  • Dochucení stevií tu dělá mnohem větší hnusnpu pachuť, než ve vanilkový příchuti.
  • Balení na je nic. Výrobce použil jiný "zip" než na kilovce. Nejdřív to vůbec nešlo otevřít a pak když to konečně při použití větší síly povolilo a do sáčku jsem se konečně dostal, tak zase nejde nijak zavřít. Prostě nedrží.

Chtěl jsem vyzkoušet jinou příchuť (vanilka mi fakt chutnala, ale nechutnala přítelkyni, tak jsem chtěl něco, co můžem oba), ale doslazování stevií je velkej problém. Vanilka je tak výrazná, že to přebila, ale tady v čokoládový (nebo spíš kakao) příchuti je pachuť stévie tak výrazná, že mi to fakt vadí. Osobně bych radši produkty doslazený klasickým cukrem, nebo medem. Klidně i bez slazení, medem nebo cukrem si můžu v případě nutnosti dosladit doma sám.
Takhle je to bohužel tak nedobré, že si to stejně ještě musím něčím dochutit, abych to přebil a to tam pak to sladidlo nemusí vůbec být. Takže celkově zrovna z tohohle jsem fakt zklamanej. Vracet to nebudu, nějak se to spotřebuje, ale znovu už ho nekoupím.
Obal špatný a chuť taky nic moc.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Složení
  • Obal
  • Příchuť
  • Nemá

U proteinu mě na první pohled zaujal obal. Velmi krásný a minimalistický. Ideální pro ženy, kterým záleží i na obalu. Dalším kladem hodnotím složení proteinu. Obsahuje velké množství bílkoviny, které jsou při větší sportovní zátěži důležité. V neposlední řadě je to skvělá příchuť-slaný karamel. Celkově si značka zakládá na kvalitních produktech. To se odráží i v ceně. Ale vždy si radši připlaťte za kvalitu.

GymBeam True Whey Protein 1000 g

GymBeam True Whey Protein 1000 g

Ověřený zákazník GymBeam Veronika

Přidáno: 27. dubna 2024

(naposledy upraveno 27. dubna 2024)

Zakoupeno v GymBeam

Nedokazu zhodnotit. Nakup byl pro syna, ktery je znackou velmi spokojen.

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25