TPW Protein 80 2000 g

Forma
práškové
Bezlepkové

• , zakoupeno v GymBeam

Nejlepší protein, jaký jsem kdy měla. Bez chemické pachutě. Objednávám pravidelně a doporučuji i známým. Vyzkoušela jsem různé příchutě , ale za mě top vanilková.

• Nenašel nic co by mě znepokojilo

syrovátkové
Forma
práškové
Bezlepkové

Proteinový přípravek je základem suplementace každého sportovce. Whey Protein 80 je nedenaturovaný protein s obsahem syrovátkového koncentrátu mimořádné kvality bez zbytečných zahušťovadel či plniv. Díky tomu, že je nedenaturovaný, má vysokou biologickou hodnotu pro organismus.

Whey Protein 80 je vyroben z vysoce kvalitního syrovátkového koncentrátu s více než 80 % bílkovin. Byl vyroben mikrofiltrací a během procesu nebyl tepelně upravován. Tento Whey Protein se pyšní vyváženou chutí, nepřidaným cukrem a pouze pár gramy přirozeného mléčného cukru. Naopak se v něm nedočkáme aspartamu nebo azo barviv.

Proteiny jsou základními stavebními kameny všech živých organismů. Příjmem kvalitního, lehce stravitelného proteinu podpoříte nárůst výkonnosti i regeneraci. Příjem proteinů je také potřebný pro dostatečnou produkci hormonů, enzymů a adekvátní příjem bílkovin se pozitivně projeví i na kvalitě kostí a funkci imunitního systému.

TPW Whey Protein 80 v bodech:

• syrovátkový protein ultra čisté kvality z Velké Británie
  • vysoká biologická hodnota
  • více než 20 g bílkovin v jedné dávce
  • GMO free (bez obsahu geneticky modifikovaných surovin)
  • pouze přírodní aromata a barviva
  • skvělé příchutě

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantZdarma97 % • 14 037 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do týdne • Více variantDárek30 Kč95 % • 7 784 recenzíDalší informace

• Nenašel nic co by mě znepokojilo
    • Úžasná chuť
    • Krásná textura a vstřebatelnost

• mnoho příchutí
    • všechny co jsem měla, byly skvělé
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • Více variantDárek30 Kč95 % • 7 784 recenzíDalší informace

Ii

Vysoký obsah bílkovin
    Cena

• , zakoupeno v Aktin.cz

Bezva příchuť,dobrá cena i kvalita

• , zakoupeno v DameProtein.cz

dobrá rozpustnost i chuť