Vilgain Whey Protein 2000 g

1 079 Kč
Doporučená nabídka Aktin.cz

Skladem • Více variantDárek65 Kč99 % • 10 851×recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

2000 g

• Velké balení za dobrou cenu
    • Dochucení stevií tu dělá mnohem větší hnusnpu pachuť, než ve vanilkový příchuti.
    • Balení na je nic. Výrobce použil jiný "zip" než na kilovce. Nejdřív to vůbec nešlo otevřít a pak když to konečně při použití větší síly povolilo a do sáčku jsem se konečně dostal, tak zase nejde nijak zavřít. Prostě nedrží.

Chtěl jsem vyzkoušet jinou příchuť (vanilka mi fakt chutnala, ale nechutnala přítelkyni, tak jsem chtěl něco, co můžem oba), ale doslazování stevií je velkej problém. Vanilka je tak výrazná, že to přebila, ale tady v čokoládový (nebo spíš kakao) příchuti je pachuť stévie tak výrazná, že mi to fakt vadí. Osobně bych radši produkty doslazený klasickým cukrem, nebo medem. Klidně i bez slazení, medem nebo cukrem si můžu v případě nutnosti dosladit doma sám.
    Takhle je to bohužel tak nedobré, že si to stejně ještě musím něčím dochutit, abych to přebil a to tam pak to sladidlo nemusí vůbec být. Takže celkově zrovna z tohohle jsem fakt zklamanej. Vracet to nebudu, nějak se to spotřebuje, ale znovu už ho nekoupím.
    Obal špatný a chuť taky nic moc.

kvalitní protein bez chemických přísad a umělých sladidel

2000 g

Syrovátkový koncentrát z holandského mléka pro rychlou přípravu lahodného proteinového shaku. Má vysoký obsah velmi dobře využitelných bílkovin včetně BCAA pro podporu růstu a udržení svalové hmoty.

Pro separaci syrovátky využíváme proces ultrafiltrace za nízkých teplot. Mléko při něm prochází skrze membrány s malými póry, které zachycují větší molekuly proteinů zatímco voda a další malé ionty protečou skrz. Výsledný protein je velmi kvalitní, koncentrovaný a bez nežádoucích nečistot.

Šetrná metoda zpracování zachovává hodnotné proteinové frakce. Jsou jimi ß-Lactoglobulin a α-Lactoglobulin posilující imunitu a Immunoglobulin G chránící tělo proti bakteriálním a virovým infekcím. V neposlední řadě zde najdeme i Laktoferrin, který ti zlepšuje absorpci železa.

Syrovátkový protein má podobnou biodostupnost jako maso, což ho řadí na vrchol využitelnosti pro lidský organismus. Má vynikající stravitelnost a obsahuje vysoký podíl esenciálních aminokyselin, jejichž přirozenou součástí jsou i větvené aminokyseliny BCAA spolu s leucinem. Tyto aminokyseliny jsou důležitou stavební látkou pro stimulaci svalového růstu a regeneraci.

Vilgain Whey Protein si dej kdykoliv během dne. Hodí se pro všechny, kteří se chtějí udržet zdraví a ve skvělé kondici. Své uplatnění najde nejen u sportovců, ale u všech, kteří se zajímají o zdravý životní styl. Rozhodně není jen pro kulturisty.

1zákazník doporučuje produkt

• Velké balení za dobrou cenu

Obal špatný a chuť taky nic moc.

kvalitní protein bez chemických přísad a umělých sladidel